Az ember ad értelmet a digitalizációnak
Igen, lesznek vesztesek. Felkészülni most kellene.
Igen, lesznek vesztesek. Felkészülni most kellene.
Nagyon eredeti Vidnyánszkytól, hogy Dózsa személyével rávilágít emlékezetünk zavarosságára.
„Nálunk minden és mindenki lejárja magát nagyon hamar” – írta Ady, ezért van évente szükség televíziós tehetségkutatókra. És akinek erre van igénye, biztos élvezi, hiszen volt az ország legnépszerűbb üdítője a Bolero italpor is.
Csak én unom már, hogy mindig a biztonságos butaságot választják?
Az ujjlenyomat nélküliek ellen nincs kerítésünk. Gyíkemberveszély van, tudta?
Újabb gondolatolvasásra kényszerül az üzleti kör. Orbán Viktor miniszterelnök a Regionális Digitális Konferencián bejelentette, hogy jövőre egy számjegyű, 9 százalékos és arányos lesz a vállalati nyereségadó. Részletek hiányában kénytelenek vagyunk a fantáziánkra hagyatkozni.
Hazugságokkal győztes elnökjelölt, nem tudni miről döntő népszavazás, végig sem gondolt kilépés – szürreális fordulat a nyilvánosságban, bár a folyamat nem most kezdődött.
Ha segíteni nem akartok, legalább ne bántsátok őket. Vélemény.
Most, hogy Amerikában sikerült nőgyűlölő, soviniszta, műveletlen bunkót elnökké választani (szemben az establishment zombi-apparatcsikjával), tehát, hogy a főnökség is úgy viselkedik, mint az óriáskivetítő előtt üvöltöző részeg focidrukker, most már „nekünk” is szabad.
A hazai demokraták persze a Brexitből, illetve az egyre esélyesebb francia, osztrák és talán német földindulásból is okulhatnának.
Egy évvel ezelőtt gyilkoltak meg 130 embert terroristák Európa szívében, a francia fővárosban. Kollégánk, Bihari Ádám két párizsi útja.
A diktatúrák szeretik a szabadságot ünnepelni, hosszú listáik vannak arról, mi minden tesz szabaddá.
Mi lenne, ha aki jó eséllyel veszítene egy ilyen szavazáson, önként száműzné magát? Ha nem az országból, legalább a politikából? Vélemény.
Az intézmények függetlenségének és a nyilvánosságnak hála még egy trumpista Amerikából se lehetne sose orbáni Magyarország. Vélemény.
A gondok egyik forrása: a politikai és gazdasági terapeuták többség még mindig a múltban bevált gyógymódokat követi. Mivel azonban terápiáik nem kellően hatékonyak, ez helyzetbe hozza a populista, önjelölt csoda-doktorokat.
Mi ezt a bohóckodást esszük hat éve. És enni fogjuk, amikor ők már lerázták magukról.
Lehajolnak ezek a fiúk a last minute dollárokért is.
A NER kulturális projektjei jellemzően úgy sülnek el, hogy a végén már azt gondoljuk, jobb lett volna, ha csak egyszerűen ellopják a pénzt, és nem csinálnak semmit cserébe. Az M1 Itthon vagy! című turisztikai sorozata sem probléma nélküli, de egy levél Colonix béltisztító drazsé helyrehozza.