Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Összeesett és meghalt egy szerződéses munkavállaló a földrengés és szökőár által súlyosan megrongált fukusimai atomerőműben szombaton.
Az erőművet üzemeltető Tepco társaság szóvivője elmondta, hogy a hatvanas éveiben járó férfi a radioaktív víz megtisztításához szükséges eszközöket szállított az erőműben. Munkahelyén összeesett és a kórházba szállítás után meghalt.
Egyelőre nem tudják, hogy mi okozta a munkás halálát. Az biztos, hogy nem szenvedett sugárfertőzést. A szükséges védőfelszerelést - maszkot, kesztyűt és védőruhát - viselte, s az első gyorsellenőrzés nem mutatott ki az egészségre káros mennyiségben sugárzó részecskéket sem az öltözékén, sem a testén.
Japánban több mint két hónapja küzdenek az ország történelmének legsúlyosabb nukleáris üzemi balesetével, amelyet az váltott ki, hogy áramhiány miatt leállt a fukusimai atomerőműben a reaktorok hűtőrendszere.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
A világ legnagyobb húsipari cége, a brazil JBS a New York-i tőzsdére lépett, hogy finanszírozza a további növekedését. A zilált múltú vállalatot rendre megtalálják környezetvédők, politikusok és piacfelügyeletek.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.