„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
Sötétbe borult szombat este a moszkvai Vörös tér és környéke, Párizsban az Eiffel-torony és sok más nevezetes helyszín. A Föld órájában évek óta így hívják fel a figyelmet az energiatakarékosságra.
A Vörös téren kívül a Kreml külső megvilágítását, a GUM nagyáruház, a Vaszilij Blazsennij-székesegyház és összesen mintegy 300 ismert moszkvai épület fényeit oltották ki helyi idő szerint este fél 9-kor egy órára. Oroszországban 2008-ban csatlakoztak a környezetvédelmi akcióhoz. A Kreml reflektorait először 2013-ban oltották le.
Párizsban az Eiffel-torony is elsötétült fél 9-kor, de biztonsági okokból öt perc múlva ismét felragyogtak a lámpák. A Notre Dame katedrális, az opera, a városháza és több száz más épület egy órán át maradt sötétben.
A Természetvédelmi Világalap (WWF) 2007-ben Ausztráliából indult kezdeményezéséhez idén 172 ország csatlakozott. Célja felhívni a figyelmet az energiatakarékosság fontosságára és a klímaváltozás elleni küzdelemre.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek volt koordinátora az Irány a Jövő Párt elnöke.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.