Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Rainer-Micsinyei Nóra korábban nagyon a szívére tudta venni, hogy mik történnek az országban, a Marika for Prezident-sorozat azonban gyökeresen átalakította a látásmódját, ami a pszichés állapotára is jótékonyan hatott. De vajon mi miért kedveljük Marikát annak ellenére, hogy egy mi pénzünkön dőzsölő, szolgalelkű NER-propagandista?
Huszonhét évesen még kétségbeejtőnek találta, amikor életében először intézmény nélkül maradt és szabadúszóvá vált, mostanra azonban már az tűnik félelmetesnek számára, ha másnak kell átengednie a kontrollt – mesélte Rainer-Micsinyei Nóra, aki a HVG Címlapsztori legutóbbi rendezvényének első vendége volt. A színésznő azóta írt forgatókönyvet, standupos karriert épített, oszlopos tagja a Magyarország Kedvenc Műsora stábjának, a Marika for Prezident című sorozatával pedig főnöke, Tóni készséges beosztottjaként ugyancsak a közélet friss fejleményeire reflektál.
A karakter születésekor elsősorban azt akarta megmutatni, hogyan bánik a kormány a nőkkel, és mire használja őket.
Egy pillanatig nem sajnálom se Novák Katalint, se Varga Juditot, de az pontosan kirajzolódik, hogy a következményeket a nőkkel vitetik el
– mondja Rainer-Micsinyei Nóra, aki régebben cserbenhagyásként élte meg, hogy sok kollégája nem vállalja fel a véleményét politikai ügyekben, mostanra azonban sokkal megértőbb lett velük szemben.
Hogy miért, az sok egyéb mellett kiderül az alábbi, hvg360-előfizetéssel megnézhető beszélgetésből.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.