Egy fedélzeti kamera augusztus 6-án Budaörsön, a Szabadság utcai körforgalomban vette fel egy különösen peches autós balesetét. Az egész azzal kezdődött, hogy egy motoros nem figyelt és nekiment a Volkswagennek a körforgalomban. A Bp-i Autósok közössége oldalon megjelent videó szerint az autó sofőrje azonnal kiszállt, hogy felmérje a károkat – közben kerülgették őket a körforgalomban – , de ekkor újabb sokk érte: egy figyelmetlen autós elütötte.
A férfinek nem lett komolyabb baja, rögtön felpattant a földről. A baleset után az eredeti téma egy újabbal bővült, még a Fiat vezetőjét is számon kérhette, aki elsodorta.