#Budapest


Elindult az 5G a Telekomnál
 

Elindult az 5G a Telekomnál

A Telekom csütörtökön elindította kereskedelmi 5G szolgáltatását. A szolgáltatás 5G-képes készülékkel és arra alkalmas havidíjas díjcsomaggal használható Budapest és Zalaegerszeg bizonyos részein.









Vissza a jövőbe! Karácsony Gergely javaslatai a válság ellen
 

Vissza a jövőbe! Karácsony Gergely javaslatai a válság ellen

Budapest New Dealt vázolt fel a hvg360-on olvasható írásában a főpolgármester. Karácsony Gergely egyszeri juttatást adna a budapestieknek, több bérlakást biztosítana és a zöld beruházásokat támogatná. Forrásokat az EU-tól vár, de a kormánnyal is együttműködne.

Karácsony Gergely Karácsony Gergely








A mindenre felhatalmazott kormány mindent elvett volna Karácsony Gergelytől, de most mégsem teszi
 

A mindenre felhatalmazott kormány mindent elvett volna Karácsony Gergelytől, de most mégsem teszi

A kormány rendeleti kormányzással vádolta az ellenzéki főpolgármestert, pedig Karácsony Gergely keze részben vészhelyzetben is meg volt kötve, s még ezen túl is tett engedményeket a Fidesznek. Egy új törvénymódosító javaslat kimondta volna, hogy a polgármeseterek semmiben sem dönthetnek. Karácsony Gergely azt mondta, ezen emberéletek múlhatnak – és pár óra múlva a kormány váratlanul meggondolta magát.

Tóth Richárd Tóth Richárd