Magyarországon vásárolt be egy amerikai gyógyszercég
A Vanessa Research nevű amerikai orvosbiológiai cég vásárolja fel a Hungaro-Gal Gyógyszergyártó és Szolgáltató Kft.-t.
A Vanessa Research nevű amerikai orvosbiológiai cég vásárolja fel a Hungaro-Gal Gyógyszergyártó és Szolgáltató Kft.-t.
Egy amerikai gyökerű multicég részesedését venné meg a Mol a Reuters szerint.
Az új leányvállalattal fejleszteni akarják az okostermékekre épülő üzletágát.
Két brit kormányfő is érintett lehet abban, hogy Szaúd-Arábia egy orosz oligarcha segítségével akarja felvásárolni a brit sajtó egy részét.
Saját tőkét, saját pénzt befektetni nagyon drága, mert a tulajdonosok átlagos hozamelvárása ma éves 15–30 százalék között mozog a kkv-szegmensben. Nem véletlen tehát, hogy még azok is, akiknek egyébként volna elegendő saját forrása, sokkal inkább preferálják a ma akár 4 százalék körüli fix kamatozással elérhető cégfelvásárlási hiteleket.
A szolgáltatóknál kötött szerződéseket a felvásárlás továbbra sem érinti.
Már 2000-nél is nagyobb babaváró darabszámnál tartanak a pénzintézetnél.
Közel 30 milliárd forintért megvásárolják Magyarország egyik vezető informatikai cégcsoportja, a Delta Csoport érdekeltségét, a Delta Systems Kft.-t.
Az Európai Bizottság jóváhagyta, hogy a Vodafone csoport 18,4 milliárd euróért megvásárolja a Liberty Global német, cseh, román és magyar leányvállalatát, így a UPC Magyarországot is. Az ügylet július 31-én zárulhat, amikor a Vodafone Magyarország és a UPC Magyarország megkezdi közös működését.
Alkut köthetett az állam a Magyar Telekommal, amelynek következtében a távközlési óriás rástartolhat az 5G-frekvenciára, míg a Mészáros Lőrinc árnyékából kibújt Jászai Gellért informatikai szupervállalatot építhet az állami adatok és forintmilliárdok kezelésére.
Nem teljesített elég jól a Nestlé Skin Health, eladnák.
Nem akarunk ujjal mutogatni senkire sem – hangsúlyozta Bruno Le Maire francia pénzügyminiszter, aki a Le Monde-nak nyilatkozott abból az alkalomból, hogy kedden a Párizsi klub összeült a hihetetlen tempóban növekvő eladósodás vizsgálatára.
Rákosi Tamás megszabadult érdekeltségétől.
Bagóért vették át az almát tavaly a külföldi kézben levő almafeldolgozók, a multi lett a végén a mumus. Így most azt tervezik a termelők, hogy saját feldolgozót építenek. A politikai lózungok messze járnak a valódi megoldásoktól.
Jellemzően fordítva szokott történni, de most egy hazai vállalat vásárolt fel egy amerikait. A magyar tulajdonú, modern ügyfélszolgálati megoldásokat kínáló Geomant az amerikai Inova Solutions megvételétől azt várja, 30 százalékkal megugrik a bevétele.