Kihúzták a lottószámokat, többen milliomosok lettek
A kettes és a nyolcas szám szerelmeseinek kedvezett a szerencse.
A kettes és a nyolcas szám szerelmeseinek kedvezett a szerencse.
Sulyok Tamás köztársasági elnök hivatala megszólalt a 228 millió forintos szállásdíj HVG által feltárt ügyében.
Azt ígéri a Mere, hogy már az idei első félévben készen fog állni a magyar üzletei megnyitására. Az ígéretet azért rontja, hogy a legutóbbi dátum, amikorra az indulást tervezték, 2024 végi volt.
A texasi hulladékmágnás azt hitte, már keresztet vethet a futurisztikus óceánparti villára, ám nem ez történt.
Túl szigorúak Mark Zuckerberg szerint az EU szabályai, úgyhogy ahelyett, hogy betartaná őket, megpróbálja kilobbizni a következő amerikai elnöknél, hogy érje el, változtassák meg azokat.
A vízművek a reklamáció után elismerte, hogy az ő karbantartási területén történt a csőtörés, és közölte, hogy felülvizsgálja a számlázást. Csakhogy a több mint 2,2 milliós számlát azóta sem sztornózták le.
Az amerikai árukra kivetett vámokkal készülnek a megtorlásra.
A világ legnagyobb játékgyártója, a dán Lego eddig sikeresen alkalmazkodott a digitális világhoz, de még adós a zöldmegoldásokkal.
A hagyományos bankhálózatok gyakran összeomlanak háborús helyzetekben, míg a decentralizált kriptovaluták különösen fontossá válhatnak az ellenállók számára.
Jogi és politikai kockázatokra hivatkozva vonja vissza az Amazonnal együtt a sokszínűségi programjait.
Az amerikai pénzügyminisztérium a Gazpromnyeftyet és a Szurgutnyeftyegazt is szankciókkal sújtotta.
Robert Ficóék az ukránokat gyanúsítják a támadással, miközben szlovák médiaértesülések szerint egy zsarolóvírus fertőzte meg a szervereket, és a támadók hétszámjegyű összeget kérnek a nyilvántartási adatokhoz való hozzáférés visszaállításáért.
A teljesen üres tűzcsapokon felül gondot okozott a szélvihar, azok pedig, akiknek elpusztult a házuk, még a biztosítóban sem reménykedhetnek.
Szépségtapasszal jelentette be a várható infláció alatti, 3,2 százalékos nyugdíjemelést és a havi nyugdíjak utalását a nemzetgazdasági miniszter pénteken. A háttérben pedig meghúzódik egy érdekes grafikon vonala.
Elemzők 8 és 20 milliárd dollár közé teszik csak a biztosított károk mértékét, nagyot drágulhat a majd biztosítási díj is emiatt. A teljes kárösszeg bőven meghaladhatja az 50 milliárd dollárt.
Hiába akart a Greenpeace ügyfélként csatlakozni a nyékpusztai gázkitermelés hatásvizsgálati eljárásába, a kormányhivatal visszadobta a kérelmüket. A környezetvédelmi szervezet szerint sérültek az alkotmányos jogaik, de a döntés súlyos precedens lehet minden hasonló ügyben és civil szervezet esetében is, így fellebbeznek.
Minden eddiginél nagyobbat kell lépni a klímaváltozás ellen – írja a kutató, aki szerint a versenyképesség csökkenése sem drága ennek érdekében.
No, nem sokkal. Az energiafogyasztás hazai alakulását az Energiaügyi Minisztérium összegezte.
A washingtoni szankciók elvben csak az amerikai állampolgárokat tiltják el az üzleteléstől Rogán Antallal, ám a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter érdekeltségeivel akkor is kockázatos lesz kapcsolatokat ápolni, ha az ember nem amerikai állampolgár.
A nyertes nem Magyarországon vásárolta meg a szelvényét.