Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A márciusi tragédia után fejezte ki együttérzését.
"A legmélyebb együttérzésemet fejezem ki az áldozatok családtagjainak és szeretteinek" – írta közleményében a Boeing vezérigazgatója, Kevin McAllister azután, hogy az elmúlt fél évben két Boeing-gép is lezuhant, az első Indonéziában, a második márciusban Etiópiában. A 737-es modellek 8-as és 9-es verziójával volt gond, a balesetek után az érintett gépeket több ország is kitiltotta légteréből.
A vizsgálatok során kiderült, hogy a tragédiát az úgynevezett átesés megakadályozására kifejlesztett MCAS rendszer okozta, amely hibás adatokat kapott egy érzékelőtől, emiatt pedig megdöntötte a gépet, ami végül lezuhant. A hírek szerint az etióp pilóták többször is próbálták visszavenni az irányítást a gép fölött, de nem jártak sikerrel.
McAllister köszönetet mondott az etióp baleset vizsgálatáért, és azt ígérte, biztonságosabbá teszik a gépeiket.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
A magánintézményben elhelyezett kisfiúért havonta 220 ezer forintot fizetett a család.
A Nemzetgazdasági Minisztériumnak elsőre nem sikerült teljesíteni a közérdekű adatigénylést.
Rohadéknak és elmebetegnek nevezte a fideszes publicista a jogtudóst.
A cél a Kína számára kényes témák visszaszorítása volna az akadémiai diskurzusokban.
A járművek hivatalosan „kulcsos autók”, azaz megfelelő vezetői döntés esetén bármelyik dolgozó használhatja – például az elnökség tagjai is.