Csizmadia László szerint itt az ideje, hogy a „balliberális országfosztás” nyomába eredjenek

A CÖF-CÖKA elnöke azt is mondta, hogy a honvédők akaratára megalakítják a Civil Igazságtételi Bizottságot.

  • hvg.hu hvg.hu
Csizmadia László szerint itt az ideje, hogy a „balliberális országfosztás” nyomába eredjenek

“Meggyőződésünk szerint itt az ideje annak, hogy a balliberális országfosztás nyomába eredjünk, ezért szellemi honvédőink akaratára megalakítjuk a Civil Igazságtételi Bizottságot” – mondta a Magyar Nemzetnek Csizmadia László.

A CÖF-CÖKA elnöke szerint “fel kell állítani azt a bizonyos erkölcsi gyóntatószéket, amely által elégtételt biztosíthatunk a nemzet polgárainak, valamint azoknak a fiatal választóknak a tisztánlátásához is hozzájárulhatunk, akik 2022-ben a szavazóurnákhoz járulnak”.

5 milliárd vagyonú cég negyede a CÖF alapító-szóvivőjéé

Csizmadia László profilt váltott, miután a kommunizmusban alapított textiláruházai nem bírták a versenyt a multikkal.

Csizmadia arról is beszélt, hogy “a Civil Igazságtételi Bizottság a Kádár-korszaktól kezdve a rendszerváltáson át egészen napjainkig szeretné bemutatni, hogy az országgyűlési választások előtt és után a szociálliberális kormányzás és hálózata miként herdálta el az állam és az adófizetők vagyonát”.

A Magyar Nemzet azt írja, a Civil Igazságtételi Bizottságot ifj. Lomnici Zoltán alkotmányjogász vezeti majd, de tagja lesz Völgyesi Miklós, a Legfelsőbb Bíróság nyugalmazott tanácsvezető bírája, Zétényi Zsolt jogász, a Nemzeti Jogvédő Alapítvány kuratóriumi elnöke, Osztie Zoltán, a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony-főplébánia plébánosa, Magyar-Zsolnay Attila alkotmányjogász, Wittner Mária ’56-os szabadságharcos és Borvendég Zsuzsa történész, jogász.

Gyurcsány - az ember, aki senkinek nem kell, de azért jól jön

Jót tenne a baloldalnak, ha visszavonulna Gyurcsány, aki tökéletes céltáblaként kínálja magát a Fidesznek. A személyére épített kormányzati kampány viszont csak a saját tábor tüzelésére jó.

Beszűkült tudatállapot, negatív spirál – a bullyinghoz hasonlít, amit a Coldplay-kivetítőn lebukott igazgató átél

Beszűkült tudatállapot, negatív spirál – a bullyinghoz hasonlít, amit a Coldplay-kivetítőn lebukott igazgató átél

Felvesz a kamera, amikor valami kínos dolgot művelük, majd még fel is kap az internet. A Coldplay-koncerten lebukó vezérigazgató története jól példázza, hogyan változhat meg valakinek egyik napról a másikra az élete a kéretlen nyilvánosság hatására. Milyen nagy lebukásokról tudunk még? Mit tehet az ember, ha lebénítja a jumbo screen, még akkor is, ha nem jár tilosban?