Schmitt Pál: Végre felfigyeltek ránk
A volt köztársasági elnök, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság tagja a pjongcsangi téli olimpiát értékelte.
A volt köztársasági elnök, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság tagja a pjongcsangi téli olimpiát értékelte.
A jelenséget repülőgépek okozták a meteorológusok szerint.
A miniszter a Márki-Zay Péter számítógépén futó kémprogramra is reagált.
Az ország 106 egyéni választókerületében 1719 jelöltet vettek nyilvántartásba a választási bizottságok péntek éjfélig - derül ki a Nemzeti Választási Iroda szombat délelőtti adataiból. Négy évvel ezelőtt 1706 jelöltet vettek nyilvántartásba.
A miniszterelnök Gödöllőn Rogán Antallal sétálgatott, előtte Havasi Bertalan miniszterelnöki sajtófőnök diskurált a csatorna riporterével.
Boldog István Ifj. Lomnici Zoltánnal tartott fórumot, előtte pedig sajtótájékoztatót. Itt kérdezték volna a fideszes politikust. De nem kérdezhették, mert voltak néhányan, akik ügyes helyezkedéssel megakadályozták ezt.
A lehető legmagasabb szintig, a kormányfő elé jutott Szabó Zsolt államtitkárnak, a hatvani központú választókerület fideszes képviselőjének és Horváth Richárdnak, a város polgármesterének a konfliktusa.
Az évek óta működő, vicces kamuhíroldal most a miniszterelnök nőnapi akcióját dolgozta fel.
Az MSZP korábbi minisztere a Lendülettel Magyarországért párt színeiben indult volna Zuglóban, ott, ahol négy éve a szocialista jelölt legyőzte a Fideszt. De nem indulhat Zuglóban, mert másolta az aláírásokat a Fidesz íveiről.
Értékmentes, realista külpolitikára esküszik Orbán Viktor, akinek mostanra az ENSZ az ellenségévé, Putyin a barátjává vált.
Már csaknem 360 ezren regisztráltak. A 2014-es választásokon 193 ezer magyarországi lakcímmel nem rendelkező választópolgár szerepelt a névjegyzékben.
Kevés ennél töményebb lappal találkozni a kampányidőszakban. De a Rezsibiztos receptje most nem tömény, hagyományos, ámbár vitamindúsnak mondott egytálételt kínál.
Baltanyéllel támadt rá egy 24 éves férfira, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A dehir.hu mindent megtett, ami elvárható volt. Ön szerint Szijjártóból vagy Kósából van több a címlapon?
A kereszténydemokraták frakcióvezetője úgy látja, a miniszterelnök-helyettes hobbija kijön a parlamenti fizetéséből.