Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2015-ben, 200 millió forintért adta el az önkormányzat a kastélyt, akkor még nem lehetett tudni, hogy kinek. A BDPST Zrt. ma a miniszterelnök vejének tulajdonában áll.
Az önkormányzat 2015-ben adta el a leromlott állapotú turai kastélyt, sokáig nem is lehetett tudni, hogy kinek - a most már Tiborcz István érdekeltségébe tartozó BDPST Zrt. tulajdonába került. A cég akkor 200 millió forintot fizettek érte, most pedig 4 és fél milliárd forintból 19 szobás luxusszállót és rendezvényközpontot alakít itt ki.
A fővárostól 50 kilométerre eső épület felújítását fele részben hitelből, fele részben saját erőből, állami támogatás nélkül újítja fel a miniszterelnök vejének cége, közölte a vállalat az RTL szerda esti híradójában.
Az LMP szerint a kastély nemzeti kincs, amelyet átjátszottak a miniszterelnök családjának. A G7 pedig azt írja, Tiborcz cégeinek hozzáférhető adatai alapján nem világos, hogy lehet ennyi pénze a vállalkozónak, hogy ennyi ingatlant vegyen, hogyha tényleg nem kapott állami támogatást.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.