Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Kétezer ember maradna a 7500-ból a végén.
A milliárdos Elon Musk állítólag azt tervezi, hogy közel 75 százalékkal csökkenti a Twitter alkalmazottainak számát, amint lezárul a platform megvétele – írja a Foxbusiness. A portál szerint ezt a potenciális befektetőknek mondta, a leépítéssel a mai 7500-ról körülbelül 2000-re csökkentené a létszámot.
Musk még áprilisban tett ajánlatot a Twitter megvásárlására, majd néhány hónappal később megpróbált kihátrálni az üzletből, aminek jogi következményei lettek. Október elején újabb fordulatot vett és azt mondta, hogy végigviszi az eredeti üzletet.
A delaware-i bíróság október 28-ig adott időt Musknak, – aki a Teslát és a SpaceX-et is vezeti – hogy lezárja az üzletet. Ellenkező esetben novemberben a bíróságon folytatódik az ügy.
A Twitter illetékesei arra az esetre is költségcsökkentő intézkedéseket terveztek, ha a Musk-akvizíció nem zárulna le. A cég állítólag nagyjából 800 millió dolláros bércsökkentést tervezett 2023 végéig.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Ki vállalkozik rá, hogy kezdeményezze az AfD betiltását? Miért emlegetik sokan a weimari köztársaság bukását?
Cunamiként zúdítja a kormány a támogatásokról szóló bejelentéseket, ám ezek valójában azt mutatják, hogy az állam továbbra is igyekszik kivonulni a szociálpolitikából.