Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Talán akadnak olyanok, akik még nem hallottak a legendás agyagkatonákról, bár ez a hadsereg olyan gyakran jár hozzánk...
Talán akadnak olyanok, akik még nem hallottak a legendás agyagkatonákról, bár ez a hadsereg olyan gyakran jár hozzánk vendégszerepelni, mint Boban Marković koncertezni.
Az előző években a Városligetben vagy az Ázsia Centerben lehetett velük találkozni (igaz azok csupán élethű másolatok voltak), most pedig a VAM DESIGN CENTER-ben titokzatos hang- és fényjátékkal kiegészítve döbbentik meg a látogatókat. Csin Si Huang-ti kínai császár még életében megrendelte a nem minden napi síremlékét. A sír létezése hamar feledésbe merült, majd 1974 márciusában Hszijangban, Sanhszi tartományban földművesek kútfúrás közben megtalálták az első(egyben utolsó) kínai császár síremlékét. Eleinte senki sem hitt a híreknek, hogy egy óriási, életnagyságú katonákból álló hadsereget találtak, mely természetes agyagból készített harcosokból áll. Szerencsénkre a szeptember 29-ig meghosszabított kiállításon mi is meggyőződhetünk ezek valódiságáról.Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.