szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

Megvásárolta az érettségi bizonyítványt, hogy felvételizhessen a Színművészeti Főiskolára, a szakdolgozatát pedig másolta annak idején, méghozzá egy húsz évvel ezelőtti dolgozatról – vallotta be egy interjúban Hujber Ferenc színész.

Hujber Ferenc a Szily Nórának adott és a life.hu-n is közölt interjúban azt mondta, hogy a diplomája tulajdonképpen érvénytelen, mert a főiskolai felvételihez szükséges érettségi bizonyítványt annak idején vásárolta.

„Régóta be akartam vallani, mert fontosnak tartom ezt is. Erről beszéltem az elején. Nem akarom, hogy egyszer, amikor majd pozícióban leszek, és rálépek valakinek a lábára, megjelenjen a hír, hogy Hujber Ferencnek hamis az érettségi bizonyítványa, és a szakdolgozata plágium. Azt szeretném, hogy tőlem tudják meg. Most” – mondta az interjúban a színész.

Beszélt arról is, hogy "Szerepálmom, Lady Macbeth" volt a diplomamunkája címe, de az egészet egy húsz évvel ezelőtti dolgozatról másolta, ő csak a címet találta ki. A kamu szakdolgozat védésére ötöst kapott – tette hozzá.

Hujber megjegyezte: „érettségi nélkül nem mehet az ember a Színművészetire. Ez azt jelenti, hogy akkor a Színművészeti Egyetem szerint én nem lennék jó színésznek. Márpedig szerintem én nagyon jó színész vagyok, érettségi nélkül."

Nagy Márton letagadta, hogy 2015-től lett volna MNB-alelnök, pedig akkor lett az

Nagy Márton letagadta, hogy 2015-től lett volna MNB-alelnök, pedig akkor lett az

Kamatot vágott az EKB

Kamatot vágott az EKB

8 év után szólhat nagyot a Xiaomi újdonsága

8 év után szólhat nagyot a Xiaomi újdonsága

Megelőzi a nagyobb bajt Kína, tilos lesz önvezetőnek hirdetni az autókat

Megelőzi a nagyobb bajt Kína, tilos lesz önvezetőnek hirdetni az autókat