Mégis nyitott kapuknál játsszák a magyar-feröeri meccset

Eredményt ért el az MLSZ fellebbezése: a Feröer elleni mérkőzésre nem vonatkozik a zárt kapus döntés, de az UEFA tovább vizsgálja a Magyarország-Románia mérkőzésről készült beadványokat. A jegyeket keddtől lehet kapni.

  • MTI MTI
Mégis nyitott kapuknál játsszák a magyar-feröeri meccset

Az UEFA fellebbviteli bizottsága az MLSZ által benyújtott fellebbezés hatására felfüggesztette a testület első fokú döntését, tovább vizsgálja a Magyarország-Románia mérkőzésről készült beadványokat, azaz nem törölte el a szankciót, de a Feröer elleni mérkőzésre nem vonatkozik a zárt kapus döntés - olvasható a Magyar Labdarúgó Szövetség honlapján.

MTI/Illyés Tibor

Az elsőfokú ítélet megszületése után felfüggesztett jegyértékesítést az MLSZ – az eredetileg meghirdetett feltételek mellett – az interneten soron kívül, az ország több mint 300 értékesítési pontján keddtől újraindítja - közölték.

"Ebben a helyzetben a csapat sikeres szereplését szem előtt tartva, létfontosságú, hogy a Groupama Arénában rendezendő mérkőzésen semmilyen sportszerűtlen nézőtéri megnyilvánulásra ne kerüljön sor, ellenkező esetben újabb súlyos büntetésre számíthat a csapat egy soron következő mérkőzésen" - hívják fel a figyelmet.

A svédek hat hónapra voltak tőle, a románoknak hat bombára elég nyersanyaguk volt – így lett 25 ország majdnem atomhatalom

A svédek hat hónapra voltak tőle, a románoknak hat bombára elég nyersanyaguk volt – így lett 25 ország majdnem atomhatalom

Az első atombomba ledobása óta több mint két tucat ország akart nukleáris fegyvert, ám a nagyhatalmak így vagy úgy, de mindig találtak eszközt a leszerelésükre. Spanyolország, Svájc, Svédország Románia, Tajvan és egy sor másik ország mind előrehaladott programot vitt a tömegpusztító fegyverek előállítására, ahol nem egyszer a szerencse hozta el az áttörést. A tervek feladásához pedig minden esetben erős diplomáciai, vagy katonai ráhatás kellett.