A Vidi az odavágón 2-0-ra győzött, a visszavágón pedig 1-0-ra sikerült nyernie a magyar együttesnek. Ezzel 6 pontos, a Chelsea mögött második a tabellán.

Csütörökön este 7 órakor kezdődött a Vidi következő meccse, a székesfehérvári csapat a görög PAOK-ot fogadja a Groupama Arénában. Az Európa Liga csoportkörében játszott első meccsen a Vidi idegenben 2-0-ra győzte le a szaloniki csapatot.

A Vidi FC emellett a Chelseatől és a Bate Boriszovtól kapott ki, így egy győzelemmel és két vereséggel áll az Európa Liga csoportkörében, de van még esélye a továbbjutáshoz.

A meccs első 25 percében sok érdekes nem történt. Fiola Attilát a 20. percben kezezésért sárga lappal jutalmazták.

©

A 31. percben jó helyről lőtt szabadrúgást a Vidi, de egy vendég védőn megpattant, nem volt veszélyes.

A 29. percben kemény belépő a vendég Jaba részéről, itt sem maradt el a sárga lap.

©

Az első félidő végén volt egy nagy helyzete a Vidinek, Milanov cselezte magát végig a középpályán, de az akciót nem sikerült góllal befejezni, fogta is a fejét.

Az első félidő véget is ért, 0-0-val vonultak szünetre a csapatok.

Második félidő

Két sárgát is kiosztott a bíró a második félidő elején. A MOL Vidi részéről Anel Hadzic a 47. percben, a PAOK részéről Omar El Kaddouri a 49. percben kapott lapot.

A második félidő 5. percében támadást vezetett a Vidi jobb szélen, Vinicius beadását Milanov fejelte a kapuba, ezzel 1-0-ra vezet a fehérvári csapat.

Vidi-gólöröm
©

Az 58. percben cserél a Vidi, lejön a gólszerző Milanov, a helyén Nikolov. Még egy sárgát kapott a PAOK a 61. percben.

Újabb szép támadást vezet a Vidi a 79. percben, a csereként beállt Nikolov lő, fogja a kapus.

Shakov még egy sárgát gyűjt a PAOK részére. A vendégek sokkal többet birtokolják a labdát, többet is támadnak, a Vidi azonban jól védekezik.

85. perc: csúnyán fölé lőtt PAOK-szabadrúgás. Öt perc hosszabbításban sem tudott gólt szerezni a PAOK, lefújta a bíró a mérkőzést, a Vidi 1-0-ra legyőzte a görök együttest.

A győzelemmel a 12 pontos Chelsea után 6 ponttal a második helyen áll a Vidi, a Bate Boriszov és a PAOK 3-3 ponttal rendelkezik.