Értékelje a cikket:
Köszönjük!

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC meglepetésre sima, 3-0-s győzelmet aratott a második helyen álló, hazai pályán mindeddig százszázalékos Borussia Mönchengladbach otthonában a német labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának szombati játéknapján.

©

A berliniek több mint tíz után nyertek újra Mönchengladbachban.

A listavezető Borussia Dortmund saját közönsége előtt úgy vesztett pontokat a Szalai Ádámot nélkülöző Hoffenheimmel szemben, hogy a 75. percben még 3-0-ra vezetett.

Gulácsi Péter, a Leipzig magyar válogatott kapusa - a válogatott társ, Willi Orbán által irányított védelem támogatásával - sorozatban harmadik bajnokiján nem kapott gólt, ugyanakkor ezúttal a támadók sem találtak be, így hazai pályán gól nélküli döntetlennel zárult az Eintracht Frankfurttal vívott összecsapás.

Bundesliga, 21. forduló:

Borussia Dortmund-1899 Hoffenheim 3-3 (2-0)

SC Freiburg-VfL Wolfsburg 3-3 (1-1)

Hannover 96-1. FC Nürnberg 2-0 (1-0)

Borussia Mönchengladbach-Hertha BSC 0-3 (0-1)

Beindult a pilótekeringő, újra lesz Schumacher a Forma–1-ben

Új ajánlással állt elő az amerikai járványügy: 7-10 nap is elég lehet a karanténra