„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
Az amerikai Ponemon Institute által készített felmérés szerint az alkalmazottk 60...
Az amerikai Ponemon Institute által készített felmérés szerint az alkalmazottk 60 százaléka egy kis, üzleti titoknak számító adatot is magával visz, mikor elbocsátotják az állásából. Az adatok között ügyfelekről szóló információk, alkalmazottak adatai, pénzügyi jelentések, titkos üzleti dokumentumok, telefonszámok is vannak.
Az is érdekes, hogy miután elhagyják munkahelyüket, az esetek 24 százalékában továbbra is hozzáférnek céges adatokhoz. Pedig a szakértők gyakran figyelmeztetnek, hogy jobban oda kell figyelni a vállalati adatokra, hiszen ezek gyakrabban értésesebbek, mint az épület, amelyben a cég működik. Így talán nem meglepő, hogy egy év leforgása alatt a teljes világ gazdasági vesztesége adatlopás miatt - amit szervezett bűnözők, hackerek vagy belső alkalmazottak hajtottak végre - elérte az egy trillió dollárt.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek korábbi koordinátora, Farkas Dezső az elnöke az Irány a Jövő Pártnak.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
Hiába nőttek a fizetések, visszafogott a vásárlási kedv.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.