#közlekedés




Baleset miatt lezárták az Erzsébet hidat

A Budára vezető sávokat mind lezárták baleset miatt az Erzsébet hídon, Pest felé pedig csak egy sávon mehetnek az autók. Ezen az egy sávon engedik a rendőrök a forgalmat felváltva mindkét irányban.