Valójában már többen vannak munka nélkül Magyarországon, mint a járvány kitörése óta bármikor
Nemcsak a munkanélküli, hanem az inaktívnak besorolt munka nélkül lévő magyarok száma is megugrott januárban, összességében már rosszabb volt a helyzet, mint a tavaszi első hullám idején.