Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Milyen osztálytermekben tanulnak a világ nebulói Argentínától Japánon keresztül az arab világig. Nézzen képeket iskolai osztálytermekről!
Az angol fotós, Julian Germain a Classroom Portraits elnevezésű sorozatában iskolai osztályokat fényképezett le szerte a világban Angliából indulva, Észak- és Dél-Amerikán át egészen Ázsiáig.
A különböző tájak iskoláiban a felszereltség nagyon különböző. A képek nem csak mint kompozíciók figyelemre méltóak – írja a Ha érdekel blog. Vannak szerencsésebb helyzetben lévő növendékek és nagyon szegények is, van, aki elit iskolába készül, van, akinek az iskola lehet az egyetlen reménye, hogy ne legyen a banda-élet rabja, van, akit a rendszer alakít, és van, aki a rendszer ellen lázad a maga módján.
További képeket osztálytermekről a világ minden tájáról itt lehet nézegetni.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral. A fejlesztők most is abban reménykedtek, hogy az állam kisegíti őket, Peking azonban csalódást keltett. A kínaiak igazi problémáját azonban semmilyen tőkeinjekció nem tudná megoldani.