Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Halálra gázolt egy kerékpárost a villamos a budapesti Batthyány tér közelében vasárnap délután - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a baleset a Bem rakparton történt. A kerékpáros férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
A helyszíni szemle idejére a rendőrség lezárta a Bem rakpartot a Csalogány utca és a Halász utca közötti szakaszon.
A Budapesti Közlekedési Központ a közösségi oldalán azt közölte, a 19-es villamos nem jár a Szent Lukács Gyógyfürdő és a Batthyány tér között.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.