Milliókat kereshetett az illegális bevándorlókat repülőn csempésző pilóta
Három-négyezer euró volt egy út az AN-2-es kisrepülőn – írja a Blikk.
Három-négyezer euró volt egy út az AN-2-es kisrepülőn – írja a Blikk.
Egészségügyről szóló cikksorozatunk előző két részében az ágazat aktuális helyzetéről, és a kilábalás lehetséges módjairól írtunk. A pártok választási programjai alapján most azt mutatjuk be, melyik politikai erő mihez kezdene a területen.
Az egyik pedagógus szakszervezet szerint nem emberhez méltó körülmények között folyik az oktatás az iskolában. A vezetőség azt ígéri, hogy idén nyáron kezdik az épület felújítását.
Előfordult, hogy a betegek arcán mászkáltak a rovarok. Az intézmény vezetősége ígéri: mindent megtesznek az élősködők kiirtásáért, a lakókat pedig szakaszosan kiköltöztetik az épületből.
A buszban heten utaztak, két embert a helyszínen elláttak.
A nőnek nagy szerencséje volt, néhány centin múlt az élete.
Gázolajat locsoltak a fóliasátrat fűtő kazánba, de a lángok visszacsaptak.
A férjes asszony azt hazudta a szeretőjének, hogy a 2000-ben született gyereke valójában tőle fogant, és erre hivatkozva több millió forintot szedett ki belőle. A férfi lehúzásába 12 évvel később az akkorra felnőtt korúvá vált lánya is beszállt.
Újbudán csak az az ovis mehetett volna farsangi vagy karácsonyi bulira, akinek a szülei aláírják, hogy az eseményen készült képeket politikai kampányanyagban is felhasználhatják. Aztán az önkormányzat visszakozott.
Északon több mint 10 centiméter friss hó hullhat szombaton.
Két ember halt meg, amikor lezuhant egy kétszemélyes repülő 2007 nyarán Bugacpusztaházánál. A gépet gyártó cég vezetőjét, mérnökét és minőségellenőrét korábban is felmentették már. Az nem derült ki végül, hogy mi okozta a szerencsétlenséget.
A fiatalok élőben közvetítették az interneten, ahogy egy lány beleköt egy másikba, majd a földre teperi.
A gyerekek szeme csillogott, mikor Simicskó István beszámolóját hallgatták az óvoda energetikai korszerűsítéséről. Legalábbis a miniszter így látta.
És közben még a Magyar Tudományos Akadémiát is kínos helyzetbe hozzák.
Az ügyészség sajnos nem fogadhat el ilyen adományokat.
Kovács Zoltán szerint a Guardian újságírója nem tartotta be a játékszabályokat a Kormányinfón, ezért nem panaszkodhat, hogy nem kapta meg a szót, amikor megkaparintotta a mikrofont. És különben is: elfogult a kormánnyal, hitelteleníti a lapját – bár az nem egyértelmű, hogy ettől miért nem kérdezhetett.
Jelen állás szerint szeptember 7-ig van életben a rendelkezés.
A kormány egyre több propagandaplakátját ragasztják át úgy, hogy sokkal kedvesebb értelmet kapjanak. Ön mit szeretne, mit telepítsen be Soros? Szavazzon!