Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A színész főként saját magát ábrázoló műveiből álló tárlat január 13-ig lesz megtekinthető a szentpétervári Russian Museumban.
A hetvenes években, mielőtt még igazán beszippantotta a filmipar gépezete, az ifjú Stallone nem kisebb művészeti álmot dédelgetett mint, hogy festő lesz. Az évek múlásával mozivászonra vitt sikereivel párhuzamosan őrizte az alkotás folyamatát, olyan idolokból merítve inspirációt, mint Jean-Michel Basquiat vagy Andy Warhol.
Október 28-án, csütörtökön a polihisztor személyesen nyitotta meg a szentpétervári Russian Museum önálló tárlataként január 13-ig megtekinthető kiállítását. Az életműben található, zömmel Rocky-adaptációkból táplálkozó festmények közt akadnak már-már szürrealitásba hajló alkotások is.
A műveket a kritikusok kétkedve fogadták, a Guardian egyenest a személyi kultusz indokolatlan csúcspontjaként könyveli el a kiállítást, melyről még maga a művész is úgy vélekedik: megosztja majd a közönséget. Stallone a festményein keresztül saját bevallása szerint az életútját és karrierjét is átható elszántságot, kitartást és reményt kívánta megjeleníteni.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.