Hajós: Nincs alku a TV2-vel

A zenész-műsorvezető a Facebookon közölte: nem igaz, hogy megállapodott a csatornával a Dalfutárról és a Sztárban sztárról.

  • hvg.hu hvg.hu
Hajós: Nincs alku a TV2-vel

"A Dalfutár nem folytatódik a Tv2-n. Nem tudom, honnan veszi a Bors az értesüléseit, mert engem senki nem kérdezett" – írta Hajós András azután, hogy a lap arról írt: bár a zenész-műsorvezető már nem akart a Sztárban sztár zsűritagja lenni, mégis vállalta a feladatot, ezért cserébe visszatér saját műsora.

Hajós azt állítja, nem kötött alkut a Dalfutárról a csatornával. "Ez a műsorom nem folytatódik (még/ott), mert ott nem akarom, amúgy részükről sem volt érdeklődés. Van szó arról, hogy a Sztárban Sztár zsűripultjába újra beüljek, de ez nem a Dalfutáron múlik."

Azt is elárulta, mi hátráltatja a megállapodást. "A Tv2 csoport vezetése teljes joggal meg van rám sértődve, mert negatívan nyilatkoztam egyik műsorukról. Én pedig ezalatt teljes joggal félek attól, hogy a tv2 jelenlegi imidzse politikai bélyeget süt rám. Ezt a két bizalmatlan álláspontot kell feloldani, ahhoz, hogy megállapodás szülessen."

Hozzátette ugyanakkor, hogy szívesen dolgozna tovább abban a műsorban, amelynek kimagasló sikeréhez maga is hozzájárult, és szórakoztatná az őt szerető nézőket.

"Az nem kérdés, hogy a szerződéseimet betartom. Ezt mindenki tudja rólam, többek között éppen ezért nem fut "Énekléskézbesítő", "Nótapósta" vagy "D'alfoutarre" néven egy másik csatornán a műsor. Viszont, ha valaki esetleg kimondatlanul azt várná tőlem, hogy egy televíziós szerződéstől majd politikailag jó fiú leszek, azt nem tudom megígérni" – jegyezte meg.

Egy Orbán-kormány nem érne meg négy évet sem Franciaországban

Egy Orbán-kormány nem érne meg négy évet sem Franciaországban

Jehan Paumero húszas évei elején, bordeaux-i bölcsészként jött Magyarországra 2003-ban, miután elfogadta egy pécsi gimnázium állásajánlatát. Előtte csak a Sziget miatt járt itt, de megígérte magának, hogy még visszatér – egy helyett végül több mint húsz évet maradt. Hogyan látja egy köztünk élő francia a magyarokat? Miért érzi itt szabadabbnak magát, mint otthon, és mi az, ami miatt közelebb érzi magához a magyar társadalmat? Mit gondolnak a franciák Magyarországról, és mit válaszol, ha nekiszegezik a kérdést, hogy milyen diktatúrában élni?