Laár András elárulta, miért hagyta ott 44 év után a KFT-t

Teljesen világossá vált számára, hogy nem szerették őt, csak kényszerből játszottak vele együtt – mondta az előadó. Az együttes ugyan írt neki egy levelet, de ezzel nem foglalkozik, ugyanis dolga van, a földanyát szolgálja, ami „százszor fontosabb”.

  • hvg.hu hvg.hu
Laár András elárulta, miért hagyta ott 44 év után a KFT-t

Laár András már többször is szünetet tartott a KFT-vel, nemrégiben viszont kiderült, hogy 44 év után végleg otthagyja. Az RTL-nek elmondta, a mostani eset más, „lehullott róluk a lepel”.

Ez egy szeretet nélküli társaság. Most teljesen világosan kiderült, hogy nem szeretnek engem. A szeretet helyett érdekkapcsolat fűzi őket énhozzám”

– fogalmazott Laár, aki már régóta tudta, hogy ez így van.

A zenekarnak állítólag abból lett elege, hogy Laár rendszeresen elkésett a próbákról, ő azonban azt mondja, amikor rájött, hogy csak kényszerből játszottak vele együtt, maga döntött úgy, hogy „vége, többet nem megy vissza”.

Laár András kilépett a KFT-ből

Az együtteshez állandó tagként Nedvig Balambér csatlakozik.

Laár helyére állandó tagként Nedvig Balambér csatlakozott, akit a zenerajongók a fiatal Gorg & Benzol együttes gitárosaként ismerhetnek. Bornai Tibor énekes és billentyűs azt mondta a csatornának, Balambért az ég küldte, majd arról is beszélt, hogy bár Laár Andrással az útjaik különváltak, szeretnék, ha a kapcsolatuk rendeződne.

Amikor a szakításra sor került, írtunk neki egy levelet. Egy szép, barátságos levél. Azt gondolom, hogy ha ő azt elolvasta, és komolyan veszi, akkor nem lesz itt probléma”

– magyarázta.

Laár András erre mindössze annyit reagált, hogy őt ez nem érdekli. „Nekem dolgom van, a földanyát szolgálom, és az százszor fontosabb” – tette hozzá.

Rejtélyes holttest Sopron közelében: hidegvérrel kidobták a repülőből, hogy megszerezzék vagyont érő briliánsait

Rejtélyes holttest Sopron közelében: hidegvérrel kidobták a repülőből, hogy megszerezzék vagyont érő briliánsait

Megélhetési gondokkal küzdöttek az ügyvédek, orvosok és mérnökök Magyarországon, sokan pedig biciklikölcsönzésből próbáltak meggazdagodni, kevés sikerrel. Száz éve derült fény az első légi rablógyilkosságra Magyarországon, a tízéves szökevény Robinzonokat pedig jugoszláv katona fogta el a határ túloldalán. Az 1925. nyári újsághírekből az is kiderül, hogy vádlottak és elítéltek is személyiséget cseréltek a börtönben.