Laár András elárulta, miért hagyta ott 44 év után a KFT-t

Teljesen világossá vált számára, hogy nem szerették őt, csak kényszerből játszottak vele együtt – mondta az előadó. Az együttes ugyan írt neki egy levelet, de ezzel nem foglalkozik, ugyanis dolga van, a földanyát szolgálja, ami „százszor fontosabb”.

  • hvg.hu hvg.hu
Laár András elárulta, miért hagyta ott 44 év után a KFT-t

Laár András már többször is szünetet tartott a KFT-vel, nemrégiben viszont kiderült, hogy 44 év után végleg otthagyja. Az RTL-nek elmondta, a mostani eset más, „lehullott róluk a lepel”.

Ez egy szeretet nélküli társaság. Most teljesen világosan kiderült, hogy nem szeretnek engem. A szeretet helyett érdekkapcsolat fűzi őket énhozzám”

– fogalmazott Laár, aki már régóta tudta, hogy ez így van.

A zenekarnak állítólag abból lett elege, hogy Laár rendszeresen elkésett a próbákról, ő azonban azt mondja, amikor rájött, hogy csak kényszerből játszottak vele együtt, maga döntött úgy, hogy „vége, többet nem megy vissza”.

Laár András kilépett a KFT-ből

Az együtteshez állandó tagként Nedvig Balambér csatlakozik.

Laár helyére állandó tagként Nedvig Balambér csatlakozott, akit a zenerajongók a fiatal Gorg & Benzol együttes gitárosaként ismerhetnek. Bornai Tibor énekes és billentyűs azt mondta a csatornának, Balambért az ég küldte, majd arról is beszélt, hogy bár Laár Andrással az útjaik különváltak, szeretnék, ha a kapcsolatuk rendeződne.

Amikor a szakításra sor került, írtunk neki egy levelet. Egy szép, barátságos levél. Azt gondolom, hogy ha ő azt elolvasta, és komolyan veszi, akkor nem lesz itt probléma”

– magyarázta.

Laár András erre mindössze annyit reagált, hogy őt ez nem érdekli. „Nekem dolgom van, a földanyát szolgálom, és az százszor fontosabb” – tette hozzá.

Az idei aszályt az egész ország megszenvedheti, Orbánék nagy mentőöve pedig csak kivételezetteknek nyújthat reményt

Az idei aszályt az egész ország megszenvedheti, Orbánék nagy mentőöve pedig csak kivételezetteknek nyújthat reményt

A két évvel ezelőttinél is durvább aszály néz ki idén, az őszi vetés hamarabb ért be, a tavaszi kultúrák „nagyon rossz állapotban vannak”, ha nem jön eső, nagy terméskiesések lehetnek a kukoricában. A kormány most leginkább az öntözéssel kampányol az aszály ellen, kár, hogy ez a hazai termőterületek alig több mint 2 százalékán érhető el.