Az emberek általában nem szívesen beszélnek szexuális életükről (kivéve persze például Courteney Coxot, aki nemrégiben nyíltan elemezte házaséletét egy rádióműsorban), ezért az ezzel kapcsolatos felmérések eredményeit szeretik megkérdőjelezni. A számítástechnikának köszönhetően azonban a válaszadók ma már másik ember jelenléte nélkül, mégis a netes kutatásokhoz képest jóval hitelesebb körülmények között tölthetik ki a kérdőíveket. Ezt a megoldást használta a Centers for Disease Control and Prevention nevű kutatási központ is, amikor az amerikaiak szexuális életéről készített friss felmérést – tudtuk meg a New York Times-ból. A cikk folytatódik, kattintson!
Egyre tovább maradunk szüzek?
Egy nemrégiben megjelent amerikai kutatás meglepő eredményre jutott: a tizenévesek és a fiatal felnőttek kevesebbet szexelnek. Még a felnőttkori, teljes szűziesség aránya is növekedett. Azért a negyvenesek körében már nem jellemző.

Megszületett az USA és az EU közötti vámegyezmény
Ha elmaradt volna az alku annak komoly hatása lett volna az 1700 milliárd dollárt kitevő kétoldalú kereskedelemre.
Török Gábor szerint Orbán pólója arra utal, hogy a választás időpontja hivatalos
Parlamenti választások: A Sándor-palota szerint Sulyok dönt, és nem egyeztet senkivel
"A Fidesz egy pattanás egy mocsári tündér fenekén" - Túlélheti ‘26-ot a NER?
Politikusokat, és résztvevőket kérdeztük Tusványoson arról, hogy el tudják-e képzelni, hogy a Fidesz 2026-ban ellenzékbe kerül.
Németország – több halott és sebesült egy vonatbalesetben
Több ember életét vesztette egy Délnyugat-Németországban bekövetkezett vonatbalesetben.