szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

Egy divatblogger fedezte fel az Apple 1986-os szabadidőruha-kollekcióját, mely igen távol áll a letisztult és visszafogott dizájntól. Leginkább: harsány.

Hatalmas, rikító Apple-felirat, harsány színek, és sok-sok pamut. Az Apple 1986-ban így képzelte el a lojális Mac-felhasználók öltözetét. Siltes sapkákon az almaharapás sárga-narancs-piros-kékben látható még, a melegítőfelsőkön pedig egy kompjúter skicce díszeleg, egérrel, klaviatúrával egyetemben. A tard.blog gyűjtője szerint a képek láttán nem csoda, hogy Steve Jobs sem vált divatikonná garbójával és kitérdepelt farmerjával.

Az 1986-os Apple-kollekció: éljenek a színek
tradblogspot
Apple-trend '86
tradblogspot
hvg.hu Tech

Steve Jobs magánéleti titkai

Mona Simpson 1996-os A Regular Guy című könyve főhősét Steve Jobsról mintázta – derül ki a hamarosan magyarul is megjelenő Jobs-életrajzból. Meg az is, a Jobs-család szerint mennyi volt belőle az igazság és mennyi a fikció.

hvg.hu Tech

Hogyan választott Steve Jobs mosógépet?

A New Yorker magazin Steve Jobs-életrajzról szóló cikkét ajánlja olvasói figyelmébe az Appleblog, két érdekes sztorit is felidézve az írásból.

hvg.hu Tech

Interjú a 26 éves Steve Jobsszal

A későbbi ikonikus újító 26 évesen szandált és a farmert viselt, alázatosnak, fiatalnak, ravasznak és céltudatosnak látszott - írta Jobsról 1981-ben egy Santa Cruz-i riporter, James D. Houston, aki találkozott a Szilícium-völgy akkor még feltörekvő csillagával.  

hvg.hu Tech

Mostantól kapható magyarul Steve Jobs életrajza

Hétfőn este hat órától kezdik el árusítani az Apple októberben elhunyt vezetőjének, Steve Jobsnak az életét feldolgozó könyv magyar nyelvű kiadását egy budapesti bevásárlóközpontban. A könyv magyar verzióját rohamtempóban készítették el.

hvg.hu Tech

Így készül Steve Jobs magyar szobra

December 20-ára készül el Steve Jobs, az Apple nemrégiben meghalt társalapítójának magyar szobra, amelyet a tervek szerint a megbízó bázisán, a Graphisoft Parkban állítanak fel.

„A világ joggal fél” – sötét forgatókönyveket is felvázolnak az új háború láttán a vezető nemzetközi elemzők

„A világ joggal fél” – sötét forgatókönyveket is felvázolnak az új háború láttán a vezető nemzetközi elemzők

39 937 km/h az eddigi leggyorsabb emberi utazás sebessége, 57 éve nem sikerül megdönteni a rekordot

39 937 km/h az eddigi leggyorsabb emberi utazás sebessége, 57 éve nem sikerül megdönteni a rekordot

Tanmesék túrázóknak, avagy a tésztafőzés is lehet veszélyes üzem

Tanmesék túrázóknak, avagy a tésztafőzés is lehet veszélyes üzem

Ilyen Opel eddig még nem volt, 325 lóerővel hódít az újdonság

Ilyen Opel eddig még nem volt, 325 lóerővel hódít az újdonság