Elszabadult a pokol a török rangadó után: Chuck Norris-féle pörgőrúgás, jobbegyenes és tömegverekedés – videó
A meccset egyébként a Fenerbahce nyerte, de érdekel ez bárkit egy ilyen eset után?
A meccset egyébként a Fenerbahce nyerte, de érdekel ez bárkit egy ilyen eset után?
Gyorsan meglett Ulrik Kirkely utódja.
A magyar válogatott szövetségi kapitánya több mint tíz éve találkozott először a miniszterelnökkel, akkor csak annyit vett észre elsőre, hogy fontos ember lehet.
A világranglistán spanyol játékos a vasárnapi döntőben, akárcsak egy évvel ezelőtt, az orosz Danyiil Medvegyevet győzte le.
Az összetartás erejét emelte ki a szövetségi kapitány és a játékosok is azután, hogy megverték a portugálokat, és bebiztosították helyüket a párizsi játékok kézilabdatornáján.
A magyar csapat 30-27-re győzött Portugália ellen a tatabányai selejtezőtornán. A meccs embere Imre Bence lett, aki kilenc góllal járult hozzá a sikerhez.
Végletekig kiélezett csatát hozott a Manchester United és a Liverpool negyeddöntős mérkőzése az FA-kupában.
A jelek szerint Kubatov Gábor így sem volt csalódott a mérkőzés után.
Bár lőtt két gólt, kikapott a Freiburg a német bajnokság éllovasától. Szalai Attila nem volt ott csapata keretében.
Margret Kratz volt a női válogatott első külföldi szakvezetője, utódjáról hamarosan dönt az MLSZ elnöksége.
A norvég válogatott 29-25-re legyőzte a magyarokat a Tatabányán zajló férfi kézilabda olimpiai selejtezőn.
Kisorsolták az EL-ben, milyen ágakon lehet eljutni a döntőig.
Elkészült a BL következő egyenes kieséses körének sorsolása, és az is kiderült, hogy ezeknek a továbbjutóit hogyan párosítják össze egymással.
Voltak már izgalmas teniszbotrányok, de a méhtámadás azért mindenkit meglepett Indian Wellsben.
A Tunézia elleni sikert a helyén kell kezelni a magyar férfi kézilabda-válogatott játékosai szerint.
A magyar férfi kézilabda-válogatott győzelemmel kezdett a Tatabányán zajló olimpiai selejtezőtornán, 33-24-re nyert Tunézia ellen. A kemény fizikai csatát hozó meccsen a magyarok egy pillanatra sem engedték ki a kezükből a vezetést, s az utolsó percek örömjátékot hoztak. Ilyen volt a mérkőzés a HVG fotósának szemével.
Az idei Európa-liga kiírásban először volt kezdő a magyar válogatott csapatkapitánya.
Németországban ugyan nyert a Freiburg, de a londoni visszavágón sima, 5–0-s vereséget szenvedett
Megnyerte első meccsét a férfi válogatott a tatabányai selejtezőtornán, ahol eldől, hogy ott lehet-e a párizsi olimpián.
Tizenkét év után újra olimpiai résztvevő lehet a magyar férfi kézilabda-válogatott, ha a csütörtök és vasárnap között zajló, négycsapatos selejtezőtornán az első kettő között végez. Tatabányán rajtuk kívül Norvégia, Portugália és Tunézia csapata küzd majd a kvótákért.