Azt hitte, mindent tud a fociról? Tesztelje!
Ha ezen átmegy, nyugodtan szidhatja a bírókat.
220 millió eurót miért ne érhetne meg a C. Ronaldo?
Valószínűleg nincs szüksége ellenségekre Kylian Mbappénak, ilyen barátok mellett. A PSG 19 éves sztárját alvás közben fotózták.
Az angolokat és a belgákat nagyjából egyenlő félként könyvelik el, és a horvátok végső győzelmére látnak a legkevesebb esélyt.
Luis Enrique, a Barcelona korábbi edzője veszi át a válogatott vezetését, jelentette be a spanyol szövetség.
Keresztet vetnek, amikor pályára lépnek; közös imában kérnek segítséget; térden állva adnak hálát – megannyi pillanatot láttunk eddig is a foci-vb-n, amikor játékosok és edzők égi támogatást kértek vagy éppen köszöntek meg. Galériánkban ilyen jeleneteket gyűjtöttünk össze.
Megkezdődött a foci-vb utolsó hete, vasárnap este kiderül, ki lesz a világbajnok a most még versenyben lévő négyesből. Ön kire tippel? Anglia? Belgium? Franciaország? Horvátország? Szavazzon!
Felpörgött a játékospiac a világbajnokság vége előtt egy héttel. Négy csapat van még versenyben, a focival már csak náluk foglalkoznak, a többiek már inkább a folytatást tervezik. De azért működik a lelki hadviselés, meg persze az őszinte szurkolás. Egyet kell még aludni a következő meccsig, addig olvasson híreket a hvg.hu-n.
Azzal fenyegették Vidát, hogy eltiltják a vb hátralévő két meccséről, de végül nem büntették meg.
Következetesség, türelem, jól elköltött állami pénzek és az eredmények hajszolása helyett az egyéni fejlesztés fontossága – mindezek nincsenek meg a magyar futballban, pedig a vb-elődöntős Belgium példája azt mutatja, csak így lehet előrelépni.
Már a meccsen sem lett Domagoj Vida az orosz szurkolók kedvence, hát még utána.
Csak óvatosan a közösségi médiával!
Szombat este szólalt meg először Neymar azóta, hogy csapatával kikaptak a belgáktól, így a negyeddöntőben kiestek a futball-világbajnokságról.
Az angol és a horvát szurkolók gyorsan elintéznek egy hét extra szabadságot, a talpon maradt négy csapat próbálja a leghamarabb kipihenni magát, a világ pedig emészti a negyeddöntőket. Itt idézheti fel a szünnap híreit.
Nem hozott öldöklő iramot és szemet gyönyörködtető játékot a két szombati negyeddöntő, amelyek végén az esélyesek jutottak tovább. Ráadásul mindkét válogatott hosszú idő után szerepelhet újra vb-elődöntőben: Anglia 28, Horvátország 20 év után érdekelt újra a négy között.
A horvát válogatott büntetőkkel 4-3-ra győzött a házigazda oroszok ellen a negyeddöntőben, így bejutott a legjobb négy közé a futballvébén.
1990 óta először sikerült elődöntőbe jutnia az angol futballválogatottnak világbajnokságon, nem csoda, ha Gareth Southgate szövetségi kapitány boldogan nyilatkozott a svédek elleni meccs után.
A hazai közönség előtt versenyző, négyszeres világbajnok, címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati időmérő edzésén, így vasárnap ő kezdheti majd az élről a futamot.
Az utolsó negyeddöntős mérkőzés előtt is összecsap a hvg.hu két csoportfelelőse, az oroszok győzelmében bizonyos Németh András és a horvátok továbbjutásáért szorító Tóth Richard.