Nagyon várja a világ a bombahíreket a kis, modulárisan építhető atomerőművekről
A kis atomerőművek ígéreteiről szóló nemzetközi várakozások fokozódnak, így logikus, hogy a hazai kutatók is foglalkoznak a témával.
Az Internet Explorer, a Chrome, a Firefox és a többiek küzdelmét egy rövid animációba öntötte a böngészők használati statisztikáival is foglalkozó StatCounter.
Magyarázattal együtt is mindössze két perces az a videó, melyben a több mint 3 millió weboldal látogatói adataiból dolgozó StatCounter bemutatja, miként is alakult a világ böngészőpreferenciája 2008 júliusa és 2012 júniusa között. Négy éve nyáron még nem volt Chrome, az Internet Explorer pedig a felhasználók kétharmadánál futott, hegemóniáját nem nagyon veszélyeztette a 26,86 százalékos Firefox. További adatok, színkóddal jelezve a videón. Akit nem érdekel a színkódok egyébként kitalálható magyarázata, az tekerjen rögtön a 48. másodperchez.
A kis atomerőművek ígéreteiről szóló nemzetközi várakozások fokozódnak, így logikus, hogy a hazai kutatók is foglalkoznak a témával.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
A Tisza elnöke Szabó Tündére utalva reagált a Róka Rékáról szóló hírekre.
Sokan sérelmezik, hogy nehezen pótolható embereket szakembereket küldtek el, ráadásul mindezt több hónap alatt, így nem kellett csoportos létszámleépítést sem bejelenteni.
A humorista szerint a miniszterelnök hazudik, amikor azt mondja, hogy számíthatnak rá a kárpátaljai magyarok.