Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Noha valamilyen biztonsági garanciára szüksége van Ukrajnának, háború alatt sem a NATO-tagság, sem a katonai részvétel nem kerülhet szóba. Így merült fel a tűzszünet utáni misszió lehetősége mint garancia, amit Trump érkezése is sürgethet.
Török hátterű milíciák és egy hírhedt, tízmilliós vérdíjjal büszkélkedő terrorista – ők vehetik át Szíria vezetését. Az előzményekről és a lehetséges következményekről beszélgettünk közéleti podcastunk e heti epizódjában.
A menedékkérők beszámolói alapján volt, akit a határkerítéshez löktek, majd visszatérve Fehéroroszországba az ottani határőrök is erőszakoskodtak velük.
Ismét szorul vissza Magyarországon a igazságszolgáltatás függetlensége, idéz magyar civileket az EUobserver. Az európai gazdaság visszaszorul az USA mögött, írja a Times. Marine Le Pen a Trump-féle forgatókönyvet alkalmazza Franciaországban, írja a Washington Post szerzője. Az Independent szerint a Nyugatnak meg kell gátolnia, hogy Szíriában működésképtelen legyen az állam. A NYT szerzőjének kommentárja szerint nem jó, de nem is felháborító, hogy a feldühödött tömegek a bosszú nevében feldúlták Damaszkuszban az elnöki palotát. A Financial Times szerint helyes, hogy a román Alkotmánybíróság eltörölte az elnökválasztás eredményét. Válogatásunk a világlapok cikkeiből.