„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
Közép- és Kelet-Európában a lakosság közel 60 százaléka inkább több munkát vállalna több pénzért, hogy többet költhessen - derül ki a GfK gazdaságkutató legfrissebb tanulmányából.
A legcsekélyebb hajlandóság, hogy szabadidejük egy részét a több pénz oltárán feláldozzák, a horvátokban van: náluk csak 46 százalék szeretne többet dolgozni, hogy többet keressen. Leginkább az ukránok - 65 százalékban - lennének hajlandóak a szabadidő rovására többet dolgozni, és ezzel többet keresni.
Egy tavaly közzétett összehasonlító tanulmány az öt vezető nyugat európai országban - Németországban, Franciaországban, Nagy-Britanniában, Olaszországban és Spanyolországban - azt mutatta, hogy ezekben a fejlett gazdaságú államokban csak a lakosság 37 százaléka kész többet dolgozni, csökkentve ezzel szabadidejét.
A most vizsgált 11 ország lakosai közül a lengyelek bizonyultak a leginkább fogyasztásbarátnak: 55 százalékuk a jövőben több pénzt szeretne fogyasztásra költeni. E tekintetben a legvisszafogottabbak a románok, akiknél csak 24 százalék akarná növelni fogyasztását. Nyugat-Európában az átlag 39 százalék volt.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek volt koordinátora az Irány a Jövő Párt elnöke.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.