Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Egy amerikai szoftverfejlesztő kideríti például, meghalt-e valaki az eladásra kínált ingatlanokban. Mivel sokan hisznek a szellemekben, van kereslet a DiedInHouse.com szolgáltatására.
Már két éve lakott a floridai Tampa egyik csendes utcájában Kurt Schleicher, amikor 2018-ban úgy döntött, megveszi a szomszédban eladó, négy hálószobás házat. A költözés után aztán feltűnt neki, hogy a járókelők rendszeresen fényképezik az ingatlant. Ők világosították fel az új tulajdonost a ház dermesztő történetéről: 1933 októberének egyik éjjelén a huszonegy éves, zavart elmeállapotú Victor Licata
itt verte szét baltával a szülei és három testvére fejét.
Az állami ingatlanregiszterek pedig – természetesen – az Egyesült Államokban sem tüntetik fel az adott helyrajzi számon történt bűncselekményeket, haláleseteket. Ez akkor tűnt fel a lakásokat is kiadó Roy Condrey szoftverfejlesztőnek, amikor 2013-ban egyszer az éjszaka közepén hívta fel egy bérlője azzal, hogy a házában – szerinte – kísértetek járnak.
Condreynak az ezt követő hosszas kutakodás során ütött szöget a fejébe, hogy miért nem talál semmi erre utaló nyomot, holott a statisztikák szerint az Egyesült Államokban legalább négy és fél millió ingatlanban történt valamilyen haláleset.
Ebben a házban állítólag egyenesen egy múmiát találtak:
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
Az ellenzéki politikus szerint ha a Tiszának kétharmada lenne, akkor Rogánt, Schadlt, Völnert, a Matolcsy-kör tagjait, és mindenkit, aki a magyaroktól lopott, bilincsben vinnék el.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.