Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Luke Sewell krimiszerűen izgalmas dokumentumfilmje egy 250 milliós kriptovaluta-csalás szövevényes történetét dolgozza fel.
Mosolygós, egy kicsit kocka huszonéves srác. Mindenki így emlékszik Gerald Cottenre a bitcoin iránt érdeklődő társaságból, akikkel kapcsolatba került a 2013-ban alapított QuadrigaCX nevű, a legnagyobb kanadai digitális fizetőeszköz-tőzsdeként emlegetett vállalkozás tulajdonosa. Brahiból mikróban pénzt olvasztott, plüssmackóval bohóckodott az edzőpadon. A csapatával sörözött, amikor a hírekben közölték, hogy a bitcoin árfolyama az egekbe szökött, és elérte a 20 ezer kanadai dollárt.
„Úgy nézett ki a grafikon, mintha a jobb oldalán az Eiffel-torony emelkedne.”
Cotten repülőgépet és vitorlást vett, egyesek szerint kis szigetet is, és járta a világot. Ám hirtelen zuhanórepülésbe kezdett a bitcoin. 2018 végére már csak négyezer dollárt ért.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
Az ellenzéki politikus szerint ha a Tiszának kétharmada lenne, akkor Rogánt, Schadlt, Völnert, a Matolcsy-kör tagjait, és mindenkit, aki a magyaroktól lopott, bilincsben vinnék el.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.