Lex Magyar: nyilvánosságra hozták vagyonnyilatkozataikat a Tisza EP-képviselői
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
A XIX. század két olyan meghatározó német személyiségét állította egymás mellé a berlini Német Történeti Múzeum párhuzamos kiállítása, akik különbözőbbek aligha lehettek volna.
„Karl Marx és a kapitalizmus” – hirdeti Berlinben kiállítását a Német Történelmi Múzeum, s ez egy esetleg idetévedő magyar kormánytényező vagy honi illiberális propagandista számára legfeljebb csak újabb bizonyítékot szolgáltatna arra, hogy a Nyugat immár végképp elveszett. De mit is lehet várni egy olyan várostól, ahol még van Karl-Marx-Allee, egyetemének főlépcsőjét pedig még mindig Marx-idézet díszíti?!
Csakhogy ezzel egy időben látható ugyanott a Richard Wagnerre emlékező kiállítás is, ami a zeneszerző és a német életérzés kapcsolatát vizsgálja. Vagyis nem valami átértékelésről van szó, hanem annak a történetírási új hullámnak a múzeumi illusztrációjáról, ami az adott korszak kulcsszereplőit, fogalmait az akkori viszonyokba, konstellációkba helyezve, egymás mellett mutatja be.
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
1978 óta egy és ugyanaz a kérdés: lehet-e valaki olyan jó Superman, mint amilyen Christopher Reeve volt?
Két tankert is megtámadtak a jemeni húszik pár nap leforgása alatt a Vörös-tengeren. Az akciókról és a süllyedő hajókról látványos videókat forgattak.
A hízelgést és a fenyegetést felváltva alkalmazva szavaztatta meg a republikánusokkal Donald Trump a „gyönyörű” költségvetési törvényt.
Az elnök nem vette jó néven, hogy korábbi szövetségese harmadik politikai erőt alapítana. Hogyan babrálhat ki Elon Musk Donald Trumppal?
Közel-keleti válság ide vagy oda, a világ szinte fürdik az olajban.