Egyszerre krimi és korrajz a '70-es évekről Mátyás Győző első regénye
Hiteles képet fest az 1970-es évek Magyarországáról Szökevények című könyvében Mátyás Győző, aki már nem érhette meg első regényének megjelenését.
Hiteles képet fest az 1970-es évek Magyarországáról Szökevények című könyvében Mátyás Győző, aki már nem érhette meg első regényének megjelenését.
A Nemzetgazdasági Minisztérium szerint a SPAR Brüsszellel összefogva megtámadta a magyar családokat, Bayer Zsolt pedig bojkottot hirdetett, de mennyivel okozott volna nagyobb kárt, ha Németh Szilárd bojkottálja a bolthálózatot? A Duma Aktuálban azt is kibeszélték, mi baja van a SPAR-nak a magyar családokkal, hogy foghat össze egy üzlet és egy város, és az is kiderült, mi történne, ha valaki szeretné megvásárolni az egész boltot.
Bár valahol mindenki szeretne magának igazán szép partnert, egy átfogó kutatás alapján úgy tűnik, hogy mind a nők, mind a férfiak nagyjából tisztában vannak személyes vonzerejükkel, és annak megfelelően választanak maguknak társat.
A határ menti feszültség csökkentése erősítheti a gazdasági kapcsolatokat India és Kína között. De ettől még fennmarad a hosszú távú versengés a világ két legnépesebb országa kapcsolatában.
Hogyan kerülhetjük el, hogy már az elején kudarcba fulladjon az életmódváltás? Melyek a fő csapdák, és ezeket elkerülve hogyan szerettethetjük meg önmagunkkal a testedzést annyira, hogy életre szóló kapcsolat alakuljon ki? Mit ajánl az orvos, az egészségpszichológus és az edző azoknak, akik szeretnék a mozgást az életük részévé tenni? Cikksorozatunk második része.
Digitális információk zivatarában, hírek viharában élünk. Erről szól a többi közt Rolf Dobelli Ne olvass híreket című könyve, amely megihlette Litkai Gergelyt, akinek vezetésével a humoristák arra keresik a kérdést, mit akarnak tőlünk a hírek, mi végett is vannak, és hogy valóban érdemes-e híreket olvasni.
Az egyik leggazdagabb magyar cégcsoportjában új társaság alakult a speciális igények teljesítésére.