Eredetileg a sorozat első két évadában „Sonny” és „Ricco” egy Ferrari Daytonával furikázott, ami valójában egy Chevrolet Corvette C3 műszaki alapjaira épített replika volt, amiért a Ferrari beperelte az autók gyártóját.
A sorozat népszerűségére való tekintettel viszont az olaszok a harmadik évadra a készítők rendelkezésére bocsájtottak két darab vadonatúj (1986-ban gyártott) Ferrari Testarossát.
Az autók eredetileg fekete fényezést viseltek, de a rendező a sok éjszakai jelenet miatt átfényeztette őket hófehérre, minden mást azonban változatlanul hagyott rajtuk, például a 4.9 literes V12-es blokkot a maga 390 lóerejével és az ötsebességes manuális váltóval.
Az egyik ilyen autók kerül most is árverésre, hibátlan állapotban és frissen szervizelve, 16 ezer mérföldes futásteljesítménnyel a kilométerórójában. Önmagában is egy vagyont ér a kocsi, de a filmes háttere miatt még megsokszorzódhat az értéke. Bár egyelőre ez elég kétségesnek tűnik.
Hiába próbálja magát a kormány nemzetközi tényezőnek bemutatni, 15 év dúlás után hatalmas feladat lesz újjáépíteni Magyarország tekintélyét a diplomáciában – mondja Hegedűs Dániel, a German Marshall Fund regionális igazgatója. Mi várható 2026 áprilisáig? Mi lenne a legveszélyesebb forgatókönyv a kormányváltás szempontjából? Mi lehet Amerika szerepe a Fidesz választási eredményében?
Sorra jönnek a reakciók a fideszes politikusoktól, amelyekben biztosítják a Magyar Pétert képződménynek nevező volt igazságügyi minisztert, hogy mellette állnak.