Kidöntött egy oszlopot, majd a villamossínekre hajtott egy autó az Árpád hídnál

A baleset a Szentendrei úton történt, az 1-es villamos közlekedését is érintette, a de forgalom mostanra helyreállt.

  • hvg.hu
Kidöntött egy oszlopot, majd a villamossínekre hajtott egy autó az Árpád hídnál

Megcsúszott, kidöntött egy oszlopot, majd a villamossínekre hajtott egy személyautó Budapesten, a Szentendrei úti felüljárónál - közölte a Katasztrófavédelem.

Az esethez a fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak, hogy elvégezzék a műszaki mentést. Az egység rendőrségi helyszínelést követően fogja megszüntetni a forgalmi akadályt. A baleset a villamosközlekedést is érinti, a Bécsi út irányában - írták.

A BKK közben azt írta: megszűnt a forgalmi akadály az Árpád hídon a Szentlélek tér vonalában, így az 1-es villamos ismét a teljes vonalon közlekedik, de az autósok továbbra is fennakadásokra számíthatnak.

Embereket mentett a tűzből az elítélt gyilkos Szabó Zoltán, aztán tarkón lőtte a szomszédját, akinek végül szintén megmentette az életét

Szabó Zoltán és gyerekkori barátja a nyolcvanas években hidegvérrel ölt meg egy nőt, de életfogytiglani büntetéséből végül csak tíz évet ült le, mert a kigyulladt szegedi bútorgyárban hősiesen helyt állt. 2015-ben aztán fura körülmények között fejbe lőtte Nagy Jenőt, akinek az életét végül ő maga mentette meg. Egy gyerekkorától brutális bűnöző furcsa karrierje.