Stahl Juditnak háromszor két deci tej volt a napi adagja, gyomorvérzést kapott az önsanyargatástól

Szörnyű fogyókúrára fogta magát gimnazistaként.

  • hvg.hu hvg.hu
Stahl Juditnak háromszor két deci tej volt a napi adagja, gyomorvérzést kapott az önsanyargatástól

Stahl Judit volt a vendége Kadarkai Endre Hallgatlak – Jótanácsok az élethez című műsorának, a beszélgetést a Story szemlézte.

Az egykori tévés a gyerekkoráról is mesélt:

Négyéves koromtól hagytak otthon engem egyedül a szüleim. Elmentek este, rám zárták az ajtót, és azt mondták, egy ilyen okos kislány tudja, nincs mitől félni. Na most akkor én ezek szerint buta voltam, mert rettegtem

− elevenítette fel.

A középiskolában sem volt szorongásmentes az élete:

A gimnázium alatt én voltam a legtestesebb, egyszerűen így sorsolódtunk össze, ez pedig hatott ám. Pedig nem voltam kövér. Mégis szörnyű fogyókúrákat próbáltam ki, volt, hogy háromszor két deci tej volt a napi adagom és semmi más. Hamar gyomor­vérzésem is lett tőle. Aztán gyorsan rájöttem, ezt így nem lehet csinálni. Utána kezdtem el rendszeresen sportolni, ami rengeteget segített. De még mindig nem egy csinos nőt látok a tükörben

– mesélte Stahl.

Stahl Judit a lányával rendez „Beugró-szerű” színdarabot

Gasztronómiai témájú és rögtönzésen alapuló színdarabot készít Stahl Judit és lánya, Stahl-Bohus Hanna. A Flódniban többek között Stohl András és Csákányi Eszter is láthatók lesznek.

Egy Orbán-kormány nem érne meg négy évet sem Franciaországban

Egy Orbán-kormány nem érne meg négy évet sem Franciaországban

Jehan Paumero húszas évei elején, bordeaux-i bölcsészként jött Magyarországra 2003-ban, miután elfogadta egy pécsi gimnázium állásajánlatát. Előtte csak a Sziget miatt járt itt, de megígérte magának, hogy még visszatér – egy helyett végül több mint húsz évet maradt. Hogyan látja egy köztünk élő francia a magyarokat? Miért érzi itt szabadabbnak magát, mint otthon, és mi az, ami miatt közelebb érzi magához a magyar társadalmat? Mit gondolnak a franciák Magyarországról, és mit válaszol, ha nekiszegezik a kérdést, hogy milyen diktatúrában élni?

vélemény

Parászka Boróka: A rezsimbontás receptje

Ma Magyarországon nem látszik az alagút vége. Egyelőre ott tartunk, hogy el kell hinnie az ország határain belül és kívül élőknek, hogy lehetséges a megtisztulás, és mindenkinek lehet helye, feladata ebben.