Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
A Buzzfeed igyekezett pontokba szedni, hogy milyen előnyökkel is járhat, ha az Európai Unió (EU) és az Egyesült Államok (USA) tető alá hozza a két blokk között szabadkereskedelmi megállapodást. A téma a nagyközönség számára minden bizonnyal nem a legérdekfeszítőbb, ám az oldal szerzője az élvezetesebbé tartalomhoz kutyás gifeket és képeket használt. Így már mindjárt más.
A Buzzfeed igyekezett pontokba szedni, hogy milyen előnyökkel is járhat, ha az Európai Unió (EU) és az Egyesült Államok (USA) tető alá hozza a két blokk között szabadkereskedelmi megállapodást.
A becsült előnyök, mint például 125 milliárd dollár plusz az amerikai, 160 milliárd dollár pedig az európai gazdaságnak, a családok is több bevételhez tudnának jutni, illetve a vámok lebontása, mellett a cikket a szerzők kutyás gifekkel, képekkel illusztrálták. Erre szükség is lehet, mivel a téma a nagyközönség számára minden bizonnyal nem a legérdekfeszítőbb. A cikket és persze a kutyás gifeket itt lehet megtekinteni.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.