Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A fiú ráadásul a diákönkormányzat elnöke volt.
A szekszárdi Garay János Gimnázium egyik oktatója még múlt hét pénteken figyelmeztette a diákokat, hogy ne lájkoljanak semmilyen bejegyzést a Facebookon, amelyben a gimnáziumról van szó. Az oktató akkor ki is emelte az egyik diák nevét, aki erre válaszul "az imádom" gombra is rányomott, írja a Magyar Hang. A fiú a diákönkormányzat elnöke, és az MSZP azon posztját kedvelte, amely arról szólt, hogyan hagyják ott a tanárok az intézményt.
Később az egyik tanár még telefonon is felhívta a diákot, hogy mit képzel magáról, és arra kérte, hívja fel az igazgatónőt, és kérjen bocsánatot. Az iskola vezetője később behívatta, és szintén jelezte neki, hogy nem nyilváníthat tetszést a közösségi oldalon. A fiú jelezte, hogy lemond a diákönkormányzatban betöltött elnöki tisztségéről, amit viszont az igazgató nem engedett, arra kérte, október 13-ig, azaz az önkormányzatit választásokig jegeljék az ügyet. A diák ezen annyira kiborult, hogy kiiratkozott az iskolából.
A Magyar Hang emlékeztetett, korábban a Szekszárdon összeállt ellenzék polgármesterjelöltjének, Bomba Gábornak a fiát is ki kellett íratni az iskolájából. A fiút az igazgatónő azzal vádolta meg, hogy ő készítette azt a két videót, amelyekben a Hitlerről szóló Bukás című film egyik jelenete alatt az iskolát gúnyoló feliratok voltak. A fiút végül kivették az iskolából, a család állítása szerint azért, mert az igazgatónő lényegében megzsarolta őket.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.