Őrsi Gergely minden nap gondolkodik azon, hogy kilépjen az MSZP-ből
A II. kerület polgármestere szerint a nagypolitikának nem kell megjelennie önkormányzati szinten, így ha más párt tagja lenne, akkor is ezzel a dilemmával küzdene.
A II. kerület polgármestere szerint a nagypolitikának nem kell megjelennie önkormányzati szinten, így ha más párt tagja lenne, akkor is ezzel a dilemmával küzdene.
Itthon ezer tizenéves lány közül 17 szül gyereket. Az uniós átlag hét.
A település polgármestere fokozott elővigyázatosságra intette az ott élőket, és arra, hogy „senki ne próbálja saját szakállára megállítani vagy feltartóztatni a járműveket, vagy csoportokat”.
Madas László igazságügyi légiközlekedési szakértő azt nyilatkozta: „Erősen nagyobb a valószínűsége az emberi hibának, mint a műszakinak”.
A hatóság közfeladatot ellátó személy eljárásában elkövetett bántalmazás bűntett megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Hirtelen és rendkívüli mértékben megnőtt a pedagógushiány 2016 után csaknem minden képzési és településtípusban, a fővárosban a leglátványosabban.
Apa és fia veszthette életét a balesetben. Három ember súlyosan, egy könnyebben sérült. A sérültek közül ketten gyerekek.
Salgó László Péter korábban az Igazságügyi Minisztérium közigazgatási államtitkára volt. Elődje, Róth Márton nyáron mondott le a főispáni pozícióról.
Az LMP társelnöke a Facebookon reagált arra, hogy Hadházy bemutatta azt az Ungár nővérének tulajdonában lévő villát, ahol Orbán nyaralt. Azt ajánlotta a független képviselőnek, hogy csináljon végre egy pártot és szálljon végre versenybe, ha bármit is el akar érni.
Még szombatra is be volt tervezve a gép, de a Budapest Airport honlapján már nem volt elérhető a járat.
A független országgyűlési képviselő szerint „egy normálisan működő országban” a miniszterelnök egy ilyen eset után nagyon gyorsan lemondana. Beolvasott Ungár Péternek is.
A horvátok molinójáról csak az hiányzott, hogy „köszönjük magyar adófizetők!”, hiszen állami támogatás is volt a projektben.
A társaság közölte: ha a rendőrségi vizsgálat során kiderül, hogy az ellenőrök valóban ütöttek, akkor a legszigorúbban járnak el ellenük.
Nem úgy jött, mint ahogy nagy visszhangot keltve most kivonul Magyarországról (is) „a Soros”. A civil szervezetek mentsváraként emlegetett alapítvány 1984-ben az MTA-val kötött kényszerházassággal kísértette meg a lehetetlent.
A miniszterelnök azt is elárulta, miért maradna a korábban tervezettnél négy évvel tovább a kormány élén.
Az izraeli Ynet beszámolója szerint az ellenőrök 25 ezer forintot követeltek.
„Sem őt, sem adatait nem adjuk ki” – mondta a miniszterelnök-helyettes.
Marokkóban a péntek esti földrengés miatt legalább kétezren meghaltak.
Nike felsőhöz Adidas nadrág dukál.