Hozz létre egy linket előfizetéssel nem rendelkező barátaid számára

Új vezért neveztek ki a Brokernetnél

Augusztus 24-től Bogdánffy Péter a Brokernet Invest­ment Holding Zrt. vezérigazgatója - írja a Világgazdaság.

  • hvg.hu hvg.hu
  • +${remainingCount} szerző
Új vezért neveztek ki a Brokernetnél

Gecser Ottó, a jelenlegi vezér nyugállományba vonul, és a jövőben elnöki tanácsadó lesz - közölte a VG.

Bog­dánffy Péter 2011-től dolgozik a cégcsoportnál, a Bro­ker­net Investment Holding igazgatóságának tagjaként és vezérigazgató-helyetteseként részt vett az új költség- és munkaerő-gazdálkodási folyamatok kialakításában, a hatékonyabb vállalati működési modell megteremtésében. Most ő lett a cég igazgatóságának elnöke is.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Aktuális pályázatok

Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.