Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Az Axel Springer gyorsan növekvő digitális üzletágának tulajdonítja jó eredményeit. Az adózás előtti eredményét 5,8 százalékkal növelte tavalyhoz képest.
Rekorderedménnyel zárta a múlt évet a Magyarországon több lapban is érdekelt Axel Springer a gyorsan növekvő digitális üzletágnak és a külföldi érdekeltségek jó eredményeinek köszönhetően.
A német lapkiadó szerdai beszámolója szerint a kamat- és adófizetés, valamint értékcsökkenési leírás előtti (EBITDA) eredmény 5,8 százalékkal 628 millió euróra, az árbevétel 3,9 százalékkal 3,3 milliárd euróra nőtt.
Az adózott eredmény rendkívüli tételektől megtisztítva 348 millió eurót tett ki tavaly az egy évvel korábbi 342 milliót követően.
Az egyebek között a nagy példányszámú Bild és Welt lapot kiadó vállalatcsoportnál tavaly első ízben hozott többet a digitális média a hagyományosnál.
A jó eredményeknek köszönhetően a társaság vezetése újfent jutalomban részesíti munkatársait: minden arra jogosult dolgozó 1200 euró prémiumban részesül. A vezetés egyben lehetőséget teremt arra is, hogy a dolgozók a prémiumot részvényre váltsák. A társaságnál 2006 óta van nyereségrészesedési rendszer.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Egyre több szektorban kötelező a felelősségbiztosítás. Mire nyújt valódi védelmet? És mikor fizetjük hiába a díjat?
Megváltozhatott az ukrán elnök álláspontja Trump és Putyin alaszkai találkozója előtt.
Az amerikai elnök szerint ez „Washington felszabadításának napja”.