Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
A magyar méhészek speciális üvegbe palackozzák a termelői mézet, ezt kell keresnie annak, aki magyar mézet akar venni.
Három hónapos kampány indul novemberben a magyar mézfogyasztás népszerűsítésére – írta a Magyar Hírlap szombaton.
Bross Péter, az Országos Magyar Méhészeti Egyesület elnöke a lapnak elmondta, azt szeretnék, hogy a mézet a fogyasztók közvetlenül a termelőktől vásárolják meg, és terjedjen el az egyesület által létrehozott, úgynevezett termelői mézesüveg és zárszalag használata.
Ez így néz ki, ezt kell keresni, ha valaki magyar termelői mézet akar venni:
Bross Péter azt mondta, szerinte "reklám híján van a méz", pedig az Európai Unió egyik legnagyobb méhészeti tagállama Magyarország. A magyar akácméz a világon elismert termék, hungarikum.
Hozzátette azt is, a magyarok kevés mézet esznek, ha ugyanis annyi mézet fogyasztanának, mint egy német vagy görög, akkor nem lenne szükség mézexportra, de ami még fontosabb, pozitívan változna a magyar társadalom általános egészségi állapota.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.