Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
45 millió euróról van szó.
Az Európai Bizottság megállapította, hogy a BorsodChem Zrt.-nek adott 45 millió eurós állami beruházási támogatás összhangban áll az állami támogatásokra vonatkozó uniós szabályokkal.
A bizottság indoklásában azt írta, a támogatás az egységes piacon belüli verseny indokolatlan torzítása nélkül járul majd hozzá az észak-magyarországi régió fejlődéséhez, és csökkenti majd a környezeti kockázatokat.
A beruházással 50 embert tudnak majd felvenni a kazincbarcikai gyárba.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.
Elég magas füstoszlopot lehetett látni.