Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
A következő hónapokban mind megtanulhatjuk, mennyire fontos statisztikai fogalom a bázishatás.
Ezekben a hetekben kezdenek el beérkezni az első olyan statisztikák, amelyek azt mutatják, hogy mekkora a különbség a gazdaságban a tavaly tavaszi lezárásokhoz képest. A világ számtalan helyén hatalmas növekedés várható már önmagában attól, hogy a tavalyi teljes leállás után idén már közelít a gazdaság működése a normális állapotához (várjuk csak meg például, milyen számok fognak érkezni az újranyitás után a magyar turizmusról) – ennek látványos példáját adta a brit autógyártók és autókereskedők szövetsége (SMMT), amikor közölte, hogy
idén áprilisban 34 573 százalékkal nőtt a brit autóipar termelése.
Ez azt jelenti, hogy ezúttal 68 ezer autó készült az országban, míg tavaly áprilisban a járvány alatti lezárások és a Brexit miatti bizonytalanság miatt összesen 197 darab. Hogy ez azért a teljes kilábalástól még messzebb van, azt jól mutatja, hogy a 2019. márciusitól még mindig 3,8 százalékkal elmarad a teljesítmény.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.
Fedinec Csilla szerint enyhíthető lett volna a feszültség a kárpátaljai magyar férfi halála ügyében, ha értelmes párbeszéd indul Ukrajnával.