Móga Piroska: Tényleg egyszer élünk, és ez már az
 

Móga Piroska: Tényleg egyszer élünk, és ez már az

Tehetségesek, öntudatosak, karakteresek és szépek. Cikksorozatunkban bemutatjuk azokat a huszonéves színésznőket, akikre felfigyelhettünk már filmekben vagy tévésorozatokban. Húsz feltörekvő színésznőnek szegeztük neki ugyanazokat a kérdéseket, és mozgóképes tapasztalataik alapján sorba rendezve mutatjuk be őket hétről hétre.








Tom Hardy többet érdemel annál, hogy egy rossz képregényfilmben égesse magát
 

Tom Hardy többet érdemel annál, hogy egy rossz képregényfilmben égesse magát

A Sony határozottan nem a Venommal veszi majd fel a versenyt a Disney féle Marvel-filmekkel. Az űrből érkezett, emberevő nagydumás parazita és a megszállt testet biztosító újságíró Jekyll–Hyde duettje úgy árasztja magából az Arany Málna-szagot, hogy abba még a DC szuperhősfilmjei is belepirulnának. Kritika.

Kovács Gellért Kovács Gellért





Tényleg ott tartunk, hogy egy koncerten önmagában már kevés a zene?
 

Tényleg ott tartunk, hogy egy koncerten önmagában már kevés a zene?

Hogyan működik egy régi film kortárs zenével? És tényleg több impulzusra van szüksége a mai közönségnek? Dubóczky Gergely karmesterrel kerestük a választ ezekre a kérdésekre abból az alkalomból, hogy egy különleges filmkoncertet fog vezényelni a CAFe Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál rendezésében.

L. Horváth Katalin L. Horváth Katalin

Hernádi Judit:
 

Hernádi Judit: "Itt háború van"

A színművész a Magyar Narancsnak adott interjút, amelyben beszélt színházról, a nagy szájáról, díjakról és rendszerkritikusságról.

hvg.hu hvg.hu